Twoje wsparcie w rekrutacji

Konsultant call centrum

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko to atrakcja numer 1 na Śląsku i zarazem największy tematyczny park rozrywki w Polsce! Od blisko 60 lat zapewnia doskonałą zabawę gościom w każdym wieku. Na 26 ha, w pięknym otoczeniu zieleni i w sąsiedztwie klimatycznego jeziora, zlokalizowanych jest ponad 40 atrakcji, w tym dziecięcych, familijnych oraz ekstremalnych.

Witaj,

własnie wystartowalismy z rekrutacją do naszego Call Centrum w naszej międzynarodowej firmie.

To nie lada wyzwanie, jesteś gotowy/a?

Nie czekaj, APLIKUJ !

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna telefoniczna obsługa klientów,
  • udzielanie informacji w zakresie obsługi programu lojalnościowego Gopass, dotyczących wszystkich ośrodków górskich, Aquaparków, parków rozrywki i  innych obiektów należących do TMR.

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze Klienta;
  • masz pozytywne nastawienie i empatię;
  • lubisz pomagać innym;
  • posiadasz dobrą dykcję;
  • jesteś dyspozycyjny/ -a (Call Centrum funkcjonuje codziennie, w godzinach od 8 do 18);
  • znasz język angielski lub niemiecki umożliwiający swobodną komunikację (dodatkowy atut);
  • znasz język angielski lub niemiecki umożliwiający swobodną komunikację (dodatkowy atut).

Firma oferuje:

  • pracę w doskonałej atmosferze;
  • benefit pracowniczy (20 euro za bilet na koleje linowe/ 20 euro bilet do aquaparkow); 50% zniżki na gastronomię i inne -  przez cały okres zatrudnienia;
  • dodatkowy system premiowy za jakość i efektywność pracy.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji za pomocą formularza APLIKUJ

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Śląskie Wesołe Miasteczko Sp. z o.o. , pl. Atrakcji 1 , 41-501 Chorzów, NIP: 627-273-82-14
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
Śląskie Wesołe Miasteczko Sp. z o.o., pl. Atrakcji 1, 41-501 Chorzów, NIP: 627-273-82-14
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Konsultant
Miejsce pracy:
Chorzów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-12-03
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-17
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
Randstad

kontroler roznoszenia ulotek - zlecenie na 2h - 23.12.2019

Zawód: konsultant Rodzaj: umowa zlecenia
Randstad
Randstad
Lubliniec
2019-12-16
Czajka-Auto Sp. z o.o.

Konsultantka ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Zawód: konsultant Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA