Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. administracyjnych i transportu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-10

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie elektronicznego systemu zarządzania flotą pojazdów LUW - prowadzenie książki przeglądów, kosztów, wymiany materiałów i płynów eksploatacyjnych, opon, itp.
  • Planowanie i organizowanie przeglądów technicznych, napraw i konserwacji pojazdów służbowych LUW
  • Organizowanie terminowego zaopatrzenia i dokonywania zakupów części zamiennych, materiałów pędnych, olejów, smarów, narzędzi i urządzeń warsztatowych zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami
  • Rozliczanie zużycia paliw - analiza zużycia paliwa, prowadzenie rejestru, niezbędne obciążenia
  • Prowadzenie spraw związanych z urządzeniami, które podlegają dozorowi technicznemu w tym m.in. prowadzenie ksiąg rewizyjnych wind, sprężarek, urządzeń ciśnieniowych w hydroforni, platformy jezdnej, dźwigników samochodowych, itp.

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z gospodarowaniem flotą pojazdów - logistyką
  • Wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców
  • Znajomość przepisów dotyczących urządzeń podlegających dozorowi technicznemu
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej oraz zasad służby cywilnej i zasad etyki korpusu służby cywilnej
  • Znajomość ustawy o finansach publicznych
  • Odpowiedzialność, rzetelność, skrupulatność, systematyczność, terminowość
  • Otwartość na doskonalenie zawodowe
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • Umiejętność negocjowania
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność obsługi pakietu biurowego MS Office w zakresie - edytora tekstów MS Word, - arkusza kalkulacyjnego MS Excel
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Gorzów Wielkopolski
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-11-30
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-10
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

STRABAG

Specjalista ds. Kalkulacji Robót Ogólnobudowlanych (m/k)

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę
STRABAG
STRABAG
Szczecin
2020-01-15

Specjalista ds. prawno-administracyjnych

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Słubicach
Słubice
2020-01-14