Twoje wsparcie w rekrutacji

Dyrektor Handlowy

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Zakres obowiązków:

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

• Negocjowanie warunków umów handlowych z nowymi oraz Kluczowymi Klientami

• Budowanie długotrwałych relacji biznesowych

• Współtworzenie i realizacja celów sprzedażowych

• Udział w tworzeniu strategii firmy

• Opracowywanie i nadzorowanie realizacji budżetu Działu Sprzedaży

• Raportowanie wyników do Zarządu

Wymagania:

Szukamy osoby, która:

• Posiada doświadczenie na analogicznym stanowisku

• Może pochwalić się sukcesami w skutecznej realizacji celów sprzedaży i ma świetne referencje od poprzednich pracodawców

• Zna język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

• Posiada prawo jazdy kat. B i jest dyspozycyjna do częstych wyjazdów służbowych

• Ma doświadczenie w zarządzaniu zespołem i potrafi dobrze zaplanować jego pracę

• Jest samodzielna i dobrze zorganizowana

• Jest dobrym strategiem i negocjatorem

Twoim dodatkowym atutem będzie:

• Znajomość języka niemieckiego

Firma oferuje:

Ze strony pracodawcy możesz liczyć na:

• Zatrudnienie na umowę o pracę

• Stabilne zatrudnienie - poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem długofalowej współpracy

• Pracę od poniedziałku do piątku

• Możliwość dopasowania godzin pracy do swoich potrzeb (8:00-16:00 lub 7:00-15:00)

• Samochód służbowy (również do celów prywatnych)

• Wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny

• Zarobki w przedziale między 7000 a 10 000 zł brutto

• Możliwość poszerzania swoich kompetencji poprzez liczne szkolenia produktowe i sprzedażowe

• Ubezpieczenie grupowe dla pracowników oraz członków ich rodzin

• Fundusz świadczeń socjalnych

• Dofinansowanie do urlopów, czyli tzw. "wczasy pod gruszą"

• Niezapomniane imprezy integracyjne

Uwagi dotyczące aplikowania:

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania zawodowe, prześlij do nas swoje CV!

Klauzula informacyjna:

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119), dalej zwanego RODO, informujemy że:

1.Administratorami Państwa danych osobowych są GRH Polska Sp. z o.o. oraz Globale Ressource Humaine

Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Laurowa 2 (dalej jako Współadministrator).

2.Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem: adminrodo@grhpolska.com

3.Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia usług pośrednictwa pracy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, b i f RODO.

4.Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

•podmioty uprawnione na podstawie obowiązujących przepisów prawa;

•partnerzy biznesowi w zakresie realizacji usługi pośrednictwa pracy.

5.Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres prowadzenia rekrutacji, a następnie w celu archiwizacji przez okres wymagany przepisami prawa.

6.Państwa dane osobowe przetwarzane na podstawie zgody w celu przesyłania ofert pracy w przyszłości, przetwarzane będą przez okres nieprzekraczający trzech lat.

7.Posiadają Państwo prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych.

8.W zakresie w jakim Państwa dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, posiadają Państwo prawo

do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano

na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

9.Mają Państwo prawo wniesienia skargi na czynności przetwarzania do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10.Podanie danych osobowych jest konieczne w celu zawarcia i realizacji umowy.

11.Skorzystać z uprawnień wskazanych w pkt. 7 i 8, można wysyłając odpowiednie żądanie na adres Współadministratora wskazany w pkt.1.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
GRH Polska SP. z o.o., ul. ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów, NIP: 8133688040
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Dyrektor
Miejsce pracy:
Brzozów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-24
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-08
Liczba odsłon ogłoszenia:
138
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)