Twoje wsparcie w rekrutacji

Automatyk - Dział Utrzymania Ruchu

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Zakres obowiązków:

  • naprawy, przezbrojenia i bieżący nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem lini automatycznych;
  • modyfikacje maszyn i urządzeń pod względem oprogramowania sterowników PLC i robotów;
  • wykonywanie prac montażowych, przeglądów, konserwacji i remontów maszyn, urządzeń, sieci i instalacji.

Wymagania:

  • wykształcenie min średnie techniczne – automatyka, preferowane wyższe techniczne;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • dokładność, samodzielność, operatywność, odpowiedzialność;
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym;

Mile widziane:

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. włoskiego;
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku automatyka;
  • doświadczenie w obsłudze robotów (Kuka);
  • doświadczenie w programowaniu sterowników PLC Omron;
  • uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1kV;

Firma oferuje:

1. Stałą praca w dużej, rozwijającej się firmie,

2. Zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland w ramach umowy o pracę na pełny etat,

4. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

5. Możliwość rozwoju zawodowego, realna szansa na długoterminową współpracę,

6. Benefity socjalne, ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wiadomości przez formularz  lub bezpośrednie złożenie w siedzibie firmy:

ASK Poland Sp. z o.o. - Dział Personalny ul. Wyzwolenia 74, 43-300 Bielsko-Biała  Tel.(33)812 07 91

Klauzula informacyjna:

Informujemy , iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest ASK Poland Sp. z  o.o  z siedzibą w Bielsko-Biała ul. Wyzwolenia 74 . Dane zbierane są dla potrzeb procesu rekrutacji . Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do poprawiania , aktualizowania , sprostowania. Ma Pani/Pan prawo żądania usunięcia danych. Ma Pani/ Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego UODO ul. ul. Stawki 2; 00-193 Warszawa. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dn.10/05/2018 dz U. 2018 poz. 1000,Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, a pozostałych dobrowolne.

Zgoda na przetwarzanie danych:

W przypadku , gdyby Państwo chcieli uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych proszę o zawarcie w CV również poniższej klauzuli:

„Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania przez okres roku od daty deklaracji. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania."

W przypadku zawarcia tej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych Pani/ Pana dane kontaktowe zostaną w naszym systemie i umożliwią nam kontakt w przyszłości, w związku z nowymi  projektami rekrutacyjnymi.
W przypadku braku zamieszczenia powyższej klauzuli, Pani/ Pana dane kontaktowe zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji na określone stanowisko.

Zawód:
Automatyk
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-12
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-26
Liczba odsłon ogłoszenia:
185
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Grupa Kęty S.A.

Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

Zawód: automatyk Rodzaj: umowa o pracę
Kęty
2019-11-13
BOLIX S.A.

Automatyk – Elektryk w dziale utrzymania ruchu

BOLIX S.A.
BOLIX S.A.

POLECANA