Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-17

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy niekwestionowanym liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 6 cross-docków oraz 3 zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy łącznie około 3000 wykwalifikowanych pracowników na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • kontrola oraz rozliczanie kosztów na podstawie warunków współpracy z klientami, rozliczanie promocji,
  • przygotowywanie raportów oraz analiz,
  • wprowadzanie warunków handlowych oraz promocji do systemu ERP,
  • współpraca z zespołem sprzedaży.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe),
  • doświadczenie w pracy biurowej lub administracyjnej,
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • wsparcie w procesie adaptacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy zakupowej MyBenefit, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.
Zawód:
Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy:
Białystok
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-10-09
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-17
Liczba odsłon ogłoszenia:

Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY MASZYN ROLNICZYCH

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: umowa o pracę
URSUS DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w restrukturyzacji
od 2800 zł
UoP brutto/m-c
Bielsk Podlaski
2019-11-12
od 2800 zł