Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. kontroli finansów

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. kontroli finansów - SalesHR

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Dla naszego klienta, innowacyjnej spółki z Kanady z siedzibą w Krakowie, szukamy zmotywowanych, samodzielnych osób.

Stanowisko:Specjalista ds. kontroli finansów

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i uzgadnianie sprawozdań finansowych, raportów ad hoc
  • Kontrolowanie przepływów finansowych na kontach, informacji na temat rachunkowości
  • Księgowanie i obliczanie amortyzacji, odpisów
  • Współpracowanie z różnymi podmiotami / internuncjuszami firmy
  • Zamykanie miesiąca
  • Przeprowadzanie kontroli finansowych
  • Usprawnianie procesów

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe z rachunkowości / finansów
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego C1 (to podstawowy język w firmie)
  • Silne umiejętności analityczne
  • Inicjatywa

Co oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe : 9500 - 10 000 PLN brutto
  • Samodzielne stanowisko w bardzo innowacyjnej firmie współpracującej z podmiotami na całym świecie

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Marchołta 28/30 , 31-416 Kraków, NIP: 7342730461
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Specjalista ds. finansów
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
9500-10000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-09-10
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-24
Liczba odsłon ogłoszenia:
643
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ŚRUBENA UNIA Sp. z o.o.

Główny specjalista ds. księgowości

Zawód: specjalista ds. finansów Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Żywiec
2019-09-19 POLECANA

FUNDRAISER

Zawód: specjalista ds. finansów Rodzaj: inna
FUNDACJA OFIARUJ SERCE
Chorzów
2019-09-18

SPECJALISTA DS. FUNDUSZY ZEWNĘTRZNYCH I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM.BOLESŁAWA LUBOSZA W TARNOWSKICH GÓRACH
od 3400 zł
UoP brutto/m-c
Tarnowskie Góry
2019-09-11
od 3400 zł