Twoje wsparcie w rekrutacji

Neurologopeda

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-04

Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny jest Samodzielnym Publicznym Szpitalem Rehabilitacyjnym z długoletnim stażem zatrudniającym około 220 pracowników. Podmiotem Tworzącym jest Województwo Śląskie, działamy w oparciu o kontrakt z  NFZ.

Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny w Jaworzu PILNIE zatrudni NEUROLOGOPEDĘ.

Zakres obowiązków:

  • realizacja obowiązków wynikających z umowy z NFZ, w zakresie opieki neurologopedycznej, osób oczekujących na udzielenie świadczenia, na optymalnym poziomie jakościowym, zgodnie z aktualnym stanem wiedzy, dostępnymi materiałami i środkami oraz przepisami w tym zakresie.

Wymagania:

  • tytuł specjalisty w dziedzinie neurologopedii lub ukończone studia podyplomowe w zakresie neurologopedii,
  • mile widziane doświadczenie w pracy.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat (dopuszczalna inna forma współpracy - do uzgodnienia)
  • system premiowania pracowników,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym m.in. dofinansowanie do wypoczynku oraz dodatki świąteczne,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia),
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.
Zawód:
Lekarz
Miejsce pracy:
Jaworze
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-21
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-04
Liczba odsłon ogłoszenia:
177
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)