Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent Sprzedaży Samochodów Używanych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-08-28

#PozytywnieZaangażowani
Na pewno nas znasz.
Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.
Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.
Dołącz do nas!

"Autopunkt. Pewne Używane" powstała w wyniku połączenia dwóch dużych sieci salonów samochodów używanych: Pewne Używane i Autopunkt. Od kilkunastu lat specjalizujemy się w obsłudze klientów indywidualnych jak i biznesowych, skupiając się na oferowaniu kompleksowej i jakościowej obsługi.

Obecnie w związku z rozwojem struktur w Poznaniu -Suchym Lesie poszukujemy Kandydatów/Kandydatek do współpracy na stanowisku: Asystent Sprzedaży Samochodów Używanych

Zakres obowiązków:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Obsługę Klientów w oddziale handlowym samochodów używanych
  • Odbywanie jazd próbnych z Klientami
  • Stałą dbałość o estetykę, wygląd i atrakcyjność ekspozycji oraz opisy samochodów używanych na ekspozycji i w ogłoszeniach internetowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prace i czynności administracyjne dotyczące magazynu samochodów używanych
  • Współpracę z innymi działami firmy
  • Dbałość o relacje z Klientami i wizerunek firmy

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości branży motoryzacyjnej
  • Ukierunkowania na Klienta i umiejętności nawiązywania kontaktów
  • Samodzielności i systematyczności w działaniu
  • Rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Motywacji do pracy
  • Min. średniego wykształcenia
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodów osobowych
  • Doświadczenie w Dziale Handlowym będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w czołowej firmie rynku motoryzacyjnego
  • Zapewniamy naszym Pracownikom pakiety medyczne Luxmed oraz dofinansowanie karty Benefit MultiSport
  • Pracujemy w eksperckim zespole zorientowanym na sukces, dzielimy się wiedzą i dbamy o codzienną dobrą atmosferę
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
Zawód:
Handlowiec-Doradca
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-14
Oferta wygasła w dniu:
2019-08-28
Liczba odsłon ogłoszenia:
207
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

REFERENT DS. HANDLU

Zawód: handlowiec-doradca Rodzaj: umowa o pracę
ZAKŁAD PRZEMYSŁU MIĘSNEGO BIERNACKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3000 zł
UoP brutto/m-c
Golina
2019-12-06
od 3000 zł

HANDLOWIEC (NR 3451)

Zawód: handlowiec-doradca Rodzaj: umowa na okres próbny
FIRMA INTERAS SNARSKI ANDRZEJ
od 2600 zł
Inowrocław
2019-11-22
od 2600 zł