Twoje wsparcie w rekrutacji

Software Sales Manager (możliwa praca zdalna)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-08-25

Od 25 lat firma Infomex dostarcza swoim Klientom zaawansowane usługi IT z dziedziny auto ID, data center, infrastruktury IT, oprogramowania biznesowego oraz telekomunikacji i teletechniki. Doświadczona kadra inżynierów, serwisantów, doradców biznesowych, rozwinięta baza logistyczna oraz profesjonalny systemem helpdesk działający 24 h/dobę umożliwiają nam kompleksową realizację różnorodnych projektów informatycznych oraz zapewnienie bezpośredniego wsparcia specjalistów na każdym etapie – od analizy biznesowej, poprzez szkolenia, aż po nadzór powdrożeniowy. Na pierwszym miejscu stawiamy pełną satysfakcję Klienta, który korzystając z oferowanych przez nas rozwiązań optymalizuje swój biznes.

Nigdy nie byliśmy zdania, że dyplomy i ukończone uczelnie są wyznacznikiem wiedzy. Doświadczenie pokazuje, że najważniejsze są chęć ciągłego uczenia się i pasja. Jeżeli chcesz pracować w gronie pasjonatów i tworzyć oprogramowanie dedykowane dla klientów z UE i Polski – dołącz do nas! Atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczna forma współpracy i wiele więcej – zobacz, co jeszcze możemy Ci zaproponować.

Miejsce wykonywania pracy: Wrocław, Żywiec, Warszawa, Katowice – możliwa praca zdalna

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne pozyskiwanie nowych projektów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi oraz potencjalnymi klientami
  • Doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań, przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji
  • Inicjowanie oraz prowadzenie spotkań handlowych i prezentacji
  • Współpraca z pracownikami Działu Technicznego odpowiedzialnymi za realizację projektów

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w sprzedaży oprogramowania dedykowanego, tj. pisanego „pod potrzeby klienta”
  • Znajomość zagadnień związanych z oprogramowaniem biznesowym, t.j. znajomość rozwiązań softwarowych, w szczególności systemów klasy B2B/B2C, ERP, metodyki SCRUM, przygotowania koncepcji oferowanego rozwiązania, doradztwo w wyborze sposobu realizacji)
  • Umiejętność swobodnego posługiwania się j. angielskim w mowie i piśmie
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych z klientami
  • Dyspozycyjność w zakresie wyjazdów do klientów na terenie UE i Polski
  • Umiejętność samodzielnego rozwijania portfolio Klientów
  • Zaangażowanie i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Współpracę w oparciu o B2B lub umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych.
  • Benefity takie jak opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Wrocław
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-07-26
Oferta wygasła w dniu:
2019-08-25
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)