Twoje wsparcie w rekrutacji

KONSTRUKTOR PROGRAMISTA

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-06-21

Elektrometal SA – przedsiębiorstwo produkcyjne, projektowe i instalacyjne z siedzibą w Cieszynie. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla górnictwa, gazownictwa i innych gałęzi przemysłu.

Zakres obowiązków:

  • opracowania projektów oprogramowania wbudowanego
  • tworzenie oprogramowania wbudowanego
  • modyfikacja istniejącego oprogramowania
  • opracowanie dokumentacji związanej z oprogramowaniem
  • stały rozwój wdrażanych systemów

Wymagania:

  • wykształcenie: inżynier informatyk, automatyk, elektronik  lub pokrewne
  • doświadczenie w opracowaniu oprogramowania wbudowanego
  • znajomość i umiejętność programowania w języku C/C++
  • znajomość oprogramowania Windows/MS Office
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego
  • znajomość protokołów komunikacyjnych Ethernet, Profibus , CAN, USB oraz innych protokołów komunikacji szeregowej
  • znajomość problematyki iskrobezpieczeństwa (ATEX)
  • znajomość problematyki kompatybilności elektromagnetycznej (EMC)
  • znajomość budowy mikroprocesorów Atmel, Microchip i innych
  • znajomość budowy oraz oprogramowania związanego z układami FPGA
  • znajomość systemu Linux/Android
  • umiejętność programowania niskopoziomowego dla systemów Linux/Android
  • znajomość środowisk Eclipse, Visual Studio
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Firma oferuje:

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego
Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Cieszyn
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-06-07
Oferta wygasła w dniu:
2019-06-21
Liczba odsłon ogłoszenia:
643
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TechAutomation

Konstruktor/ Mechanik

Zawód: konstruktor Rodzaj: praca stała
Bielsko-Biała
2019-08-17
Zakłady Mechaniczne „BUMAR – ŁABĘDY”

Konstruktor

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa o pracę
Gliwice
2019-08-16