Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Szkoleń i Kontroli Jakości (Contact Center)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-07-03

Właścicielem marki InPost jest Grupa Integer - lider w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych w Polsce. Posiadamy liczącą 5000 urządzeń międzynarodową sieć Paczkomatów w Polsce oraz zagranicą. Obecnie Grupa Integer jest częścią Advent International, jednego z największych funduszy private equity na świecie. Dzięki wsparciu inwestora oraz przy wykorzystywaniu przewag technologicznych i świetnej kadrze pracowników możemy cieszyć się pozycją lidera na polskim rynku.

Obecnie w InPost skupiamy się na działalności e-commerce, w szczególności obsłudze logistycznej paczkomatów i usługach kurierskich dla Klientów sklepów internetowych.

Nasz cel? Sprawić, że będziemy partnerem logistycznym dla wszystkich sklepów internetowych w Polsce.

Do naszego działu Contact Center poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Szkoleń i Kontroli Jakościktóra chciałaby rozwijać się w obszarze szkoleń jakości obsługi klienta i jednocześnie wspólnie budować pozycję jednej z największych firm logistycznych w Polsce.

Zakres obowiązków:

Jeśli:

  • chciałbyś/chciałabyś projektować i prowadzić szkolenia z zakresu obsługi klienta oraz wiedzy produktowej,
  • współtworzenie programów i materiałów szkoleniowych nie będzie dla Ciebie problemem,
  • potrafisz oceniać wiedzę i umiejętności pracowników w zakresie jakości obsługi klienta oraz przekazywać im informację zwrotną,
  • lubisz planować i realizować działania mające na celu poprawę jakości realizowanych zadań przez zespół obsługi klienta,
  • chcesz zajmować się identyfikowaniem możliwości poprawy efektywności poszczególnych procesów.

Wymagania:

Dodatkowo:

  • posiadasz doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,
  • możesz pochwalić się doświadczeniem zawodowym w obszarze prowadzenia szkoleń,
  • brałeś/aś udział w przeprowadzaniu oceny jakości i udzielaniu informacji zwrotnych,
  • zagadnienia z zakresu jakości obsługi klienta nie są Ci obce,
  • sprawnie obsługujesz się komputerem, szczególnie pakietem MS Office (m.in. Excel i PowerPoint),
  • umiesz przekazywać wiedzę, udzielać informacji zwrotnej oraz dobierać właściwe narzędzia rozwojowe,
  • posiadasz umiejętności i wiedzę w zakresie identyfikacji potrzeb szkoleniowych oraz planowania i organizacji szkoleń,
  • jesteś osobą kreatywną oraz posiadasz rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

dołącz do #TeamInPost

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością,
  • szkolenia, które pomogą Ci czerpać satysfakcję z zajmowanego stanowiska,
  • możliwość poszerzania swoich kompetencji oraz zdobywania nowych,
  • dofinansowanie do takich benefitów jak opieka medyczna czy karta Multisport,
  • wspólne celebrowanie wydarzeń, zarówno dużych jak i tych mniejszych jak np. Dzień Dziecka czy Dzień Kuriera.
Zawód:
Trener, szkoleniowiec
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-06-19
Oferta wygasła w dniu:
2019-07-03
Liczba odsłon ogłoszenia:
1177
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TRENER

Zawód: trener, szkoleniowiec Rodzaj: umowa o pracę
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wieprzu
od 2000 zł
UoP brutto/m-c
Wieprz
2019-08-07
od 2000 zł

TRENER ZATRUDNIENIA WSPIERANEGO

Probiznes Marta Krawczyk