Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. administracji

EGZOTech wspomaga rehabilitację robotami! Naszym celem od zawsze było pomagać jak największej ilości osób wracać do zdrowia! Tworzymy urządzenia wspomagające fizjoterapeutów w diagnostyce rehabilitacyjnej i fizjoterapii, a pacjentom dajemy nowe motywujące narzędzia- by ćwiczenia fizyczne były interesujące i ciekawe.

 Jako firma zostaliśmy uznani za jeden z najlepszych startupów na świecie przez Google for Entrepreneurs i Global Entrepreneurs Network, a nasza technologia jest widziana jako Innowacja Społeczna przez MIT Technology Review, czy Forbes! Obecnie nasze roboty sprzedawane są w ponad 10 krajach świata, a my rozbudowujemy nasz zespół o nowe fenomenalne osoby!

Kliknij tutaj, by zobaczyć krótki film o EGZOTechu

Zakres obowiązków:

  • Kontakt i współpraca z zewnętrznym biurem księgowym i kadrowym
  • Przyjmowanie i opisywanie faktur, w tym finansowanych z Unii Europejskiej
  • Współpraca z firmami spedycyjnymi i przygotowywanie dokumentów dotyczących wysyłki
  • Przyjmowanie i weryfikacja delegacji pracowników
  • Wsparcie zespołu handlowego w: planowaniu połączeń lotniczych (współpraca z firmą zewnętrzną), hoteli, AirBnB, transportu
  • Realizacja zamówien i rozeznań ofertowych
  • Wystawianie faktur dla klientów (wFirma) i kontakt z klientami w tym w sprawie płatności
  • Zarządzanie dokumentami firmowymi, w tym korespondencją przychodzącą i wychodzącą, dokumentami zarządu i rady nadzorczej

Wymagania:

  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, co najmniej w stopniu B2 (część rozmowy kwalifikacyjnej odbędzie w języku angielskim)
  • Podstawowa znajomość zagadnień administracyjnych (księgowość, kadry, prowadzenie spółki z o.o.)
  • Świetna organizacja pracy i dokumentów
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość podstawowych zasad księgowania i rozliczania projektów dofinansowanych z Unii Europejskiej
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Jeżeli utożsamiasz się z wyżej wymienionymi atrybutami - to właśnie znaczy, że czekamy na Ciebie!

Chcemy Ci przedstawić nie tylko pracę - ale przyszłość. Razem z nami możesz zmieniać wizję fizjoterapii i rehabilitacji.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w stabilnej i rosnącej międzynarodowej firmie
  • Pozytywną atmosferę w ambitny i młodym zespole
  • Rozwój kompetencji w zależności od Twoich zainteresowań i ambicji
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz zdobywania nowych doświadczeń
  • Rzeczywisty wpływ na zdrowie i życie innych ludzi – pomagaj z nami najbardziej potrzebującym!

Uwagi dotyczące aplikowania:

Aplikuj do nas już dziś i poznaj świat nowych technologii!

Do swojej aplikacji dołącz CV, list motywacyjny.

Zawód:
Specjalista/Mistrz
Miejsce pracy:
Gliwice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-06-14
Oferta wygasa w dniu:
2019-06-28
Liczba odsłon ogłoszenia:
1392
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MISTRZ UTRZYMANIA RUCHU

Zawód: specjalista/mistrz Rodzaj: umowa na okres próbny
FAMUR SPÓŁKA AKCYJNA SYSTEMY TRANSPORTOWE PIOMA ODDZIAŁ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
od 3900 zł
brutto/m-c
Piotrków Trybunalski
2019-06-14
od 3900 zł
brutto/m-c

MISTRZ PRODUKCJI

Zawód: specjalista/mistrz Rodzaj: umowa o pracę
P.P.H.U. STAL-SERWIS S.C. J.STRUSIŃSKI R.STRUSIŃSKI
od 3300 zł
brutto/m-c
Olsztynek
2019-05-23
od 3300 zł
brutto/m-c

MISTRZ BUDOWY

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 7000 zł
brutto/m-c
Kraków
2019-05-24
od 7000 zł
brutto/m-c

Fabryka Maszyn Rolniczych ,,Meprozet" Sp. zo.o.
od 2800 zł
brutto/m-c
Międzyrzec Podlaski
2019-05-17
od 2800 zł
brutto/m-c