Kierowca C+E Chłodnia Transport krajowy z powrotami

Klient portalu
  • Umowa o pracę
    9 000-12 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Zatrudnimy kierowców do prowadzenia zestawów chłodniczych w transporcie krajowym. Dostarczamy artykuły spożywcze w 2 strefach temperatur do klienta finalnego.

Zakres obowiązków

  • Punktualne stawianie się na załadunek
  • Nadzór nad załadunkiem
  • Rozładunek towaru u klienta przy pomocy wózka elektrycznego
  • Bezpieczne prowadzenie pojazdu
  • Zgłaszanie na bieżąco usterek pojazdu

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E z kodem 95
  • Chęci do pracy
  • Gotowość do pracy w dzień jak i w nocy ( w zalezności od trasy )
  • Czysty schludny ubiór ( ubranie firmowe )
  • Niekaralność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie przez cały rok ( brak przestojów )
  • Zatrudnienie od pierwszego dnia na podstawie umowie umowy o pracę
  • Możliwość ułożenia tygodniowego grafiku pracy
  • Możliwośc dostosowania pracy do swoich obowiązków
  • Pojazdy Euro 6 na bieżąco serwisowane
  • Ubranie służbowe
  • Premie świateczne, miesięczne roczne
  • Paczki na święta dla dzieci
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Całość wynagrodzenia płatne na konto
  • Szkolenie wdrażające przed przystąpieniem do pracy.
  • Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:
    Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)