Kierowca Kat. B Chłodnia 8 ep Transport Międzynarodowy

  • Umowa o pracę
    8 000-12 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Jesteśmy firmą świadczącą usługi przewozu ładunków w temperaturze kontrolowanej. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku opartą na wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym leków i środków farmaceutycznych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków

Twoje obowiązki:

· Transport towarów w kontrolowanej temperaturze.

· Stały kontakt z Dyspozytorem

· Obrót dokumentów przewozowych

· Minimalny czas trwania wyjazdu po EU to 3 tygodnie. ( 3:1 , 4:1 )

Wymagania

Nasze oczekiwania:

· Prawo jazdy kat. B

· Doświadczenie na trasach Międzynarodowych oraz znajomość CMR

· Odpowiedzialność i punktualność

· Uczciwość i przyzwoitość

· Znajomość topografii Europy

· Gotowość do pracy o dyspozycyjność

· Mile widziane posiadanie uprawnień ADR

· Ważny paszport

· Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

W zamian oferujemy:

· Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub na działalność gospodarczą

· Nowoczesna flota samochodowa, nowe Sprintery (maksymalny wiek auta to 3 lata)

· Stabilne zatrudnienie, wysokie zarobki oraz terminowość wypłacania wynagrodzeń

· Praca w przyjemniej atmosferze

· Możliwość wykonywania uprawnień ADR

Wyślij swoje CV za pośrednictwem platformy lub kontaktuj się z nami telefonicznie w godzinach od 08:00 do 17:00 na nr tel. 724-361-833

  • Administratorem danych osobowych jest HI-TEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-105 Warszawa Twarda 18, NIP: 5361962272. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)