Pracownik Magazynu-Wieliczka

El-Sun
  • Wieliczka, małopolskie pow. wielicki

Magazynier

Umowa o pracę

Firma El-Sun producent konstrukcji pod panele fotowoltaiczne poszukuje pracownika na stanowisko : Magazynier

Zakres obowiązków:

· przyjmowanie dostaw towaru

· sprawdzanie zgodności dostaw (kontrola jakościowa i ilościowa dostaw)

· wprowadzanie dokumentów dostawy do systemu

· wprowadzanie do systemu stanów magazynowych wyrobów gotowych

· planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej

· prowadzenie stanów magazynowych towarów i wyrobów gotowych

· kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem klienta

· przygotowanie towaru do wysyłki

· utrzymywanie porządku w magazynie

Od Kandydatów oczekujemy:

· doświadczenia na stanowisku magazyniera min. 2 lata (warunek konieczny!)

· uprawnienia na wózek widłowy

· znajomości dokumentów magazynowych, samodzielności w działaniu

· dobrej organizacji pracy

· umiejętności pracy w zespole, komunikatywności

· zaangażowania, sumienności oraz dynamizmu w realizacji zadań

Oferujemy

· stabilne zatrudnienie

· umowa o pracę oraz multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna

· możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy : Czarnochowice koło Wieliczki
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)