Doradca Klienta Alior Bank SA

Kancelaria Finansowa
  • Cieszyn, śląskie pow. cieszyński

Księgowy

Umowa o pracę

W związku z rozwojem Placówki szukam Doradcy Klienta do Placówki Partnerskiej Alior Banku w Cieszynie. Placówka Banku wieloletnimi tradycjami na rynku.

Obowiązki:
• analiza potrzeb Klienta i proponowanie właściwej oferty produktowej.
• sprzedaż produktów Banku : kredyty indywidualne, konta, karty kredytowe, limity w saldzie debetowym,
• pozyskiwanie nowych Klientów oraz dbanie o relacje z już istniejącymi klientami,
• dbanie o najwyższą jakość obsługi Klienta,
• przeprowadzanie transakcji bezgotówkowych i gotówkowych,
• wspieranie Klientów w aktywnym korzystaniu z bankowości elektronicznej i mobilnej,

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + system prowizyjny adekwatny do osiąganych wyników sprzedażowych,
• praca w 3 osobowym Zespole, 2 Doradców + Kierownik Placówki
• dużą samodzielność w działaniu i wpływ na rozwój firmy,
• partnerska współpraca.

Wymagania

• doświadczenie zawodowe w sprzedaży w bankowości lub finansach,
• nastawienie na sprzedaż oraz aktywne pozyskiwanie klientów,
• łatwość nawiązywania kontaktów,
• samodzielność, umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej oraz konsekwencji w działaniu,
• znajomość obsługi komputera oraz programów MS Word, Excel, PowerPoint,
• mile widziana znajomość rynku bankowego.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)