Reesink Logistic Solutions PL Sp. z o.o.

Asystent / Asystentka ds. social mediów i marketingu

  • Tychy, śląskie

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

Marketing:

Prowadzenie kampanii marketingowych w Polsce; w przyszłości rozszerzenie działań na Czechy i Słowację, we współpracy z działem marketingu w centrali firmy w Holandii

Planowanie i realizacja kampanii Google Ads, LinkedIn oraz innych działań marketingu internetowego mających na celu pozyskanie nowych leadów sprzedażowych oraz zwiększenie świadomości marki.

Organizacja i współpraca przy eventach branżowych, w tym targach oraz konferencjach.

Przygotowanie materiałów prasowych oraz nadzór nad realizacją planu wydawniczego, w tym publikacje w wybranych czasopismach i portalach branżowych.

Ścisła współpraca z działami sprzedaży oraz zarządem w Holandii, Polsce i Niemczech.

Wsparcie działu księgowości:

Wprowadzanie faktur kosztowych, rozliczanie delegacji pracowników, wystawianie faktur sprzedażowych, korekt i innych dokumentów księgowych.

Bieżąca współpraca z księgowością.

Okresowe przygotowywanie raportów finansowych oraz analiz.

Monitorowanie budżetów, przygotowywanie raportów i analiz.

Optymalizacja kosztów działań marketingowych przez analizę efektywności i ROI.

Obsługa płatności i faktur związanych z działaniami marketingowymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu marketingu, ekonomii lub pokrewnego.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie w obszarze e-marketingu.
  • Znajomość narzędzi takich jak Google Analytics, Meta Ads, Google Ads.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access).
  • Mile widziane są umiejętności pracy w programach graficznych typu InDesign, Photoshop czy GIMP.
  • Umiejętności analityczne, zdolności do szybkiej nauki.
  • Dobra organizacja pracy, zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.
  • Narzędzia pracy: laptop i telefon.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Pakiet benefitów, w tym opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.
  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.

Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)