Michael Page International (Poland) Sp. z o.o.

Dyrektor Finansowy (Real Estate)

  • Warszawa, mazowieckie

Dyrektor

Umowa o pracę

Michael Page Finance & Human Resources - W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby. Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.

Zakres obowiązków

  • Nadzór merytoryczny nad księgowością, kontrola, weryfikacja, zarządzanie,
  • Odpowiedzialność za system raportowania zarządczego,
  • Wsparcie Zarządu w decyzjach strategicznych związanych z inwestycjami i dalszym rozwoju spółki,
  • Pozyskiwanie finansowania przez współpracę z bankami jak również domami maklerskimi,
  • Pełna odpowiedzialność za prowadzenie finansów spółki, w tym planowanie i kontrola przepływów pieniężnych,
  • Kontrola procesów księgowych i finansowych w spółce,
  • Przygotowanie budżetów, prognoz oraz ich weryfikacja i analiza odchyleń i rekomendacja działań,
  • Przygotowanie rekomendacji płynących z analiz i raportów zarządczych,
  • Odpowiedzialność za analizy inwestycyjne, przygotowanie scenariuszy, rekomendacje działań,
  • Odpowiedzialność za efektywne prowadzenie aspektów podatkowych grupy,
  • Współpraca przy negocjacjach (umowy) przy komercyjnych nieruchomościach,
  • Analiza efektywności strategicznych projektów operacyjnych,
  • Praca nad usprawnieniami procesów i procedur w dziale finansowym,
  • Współpraca w zakresie innych projektów wewnętrznych,
  • Współpraca z innymi instytucjami zewnętrznymi w tym: Urząd Skarbowy, Audytorzy etc.,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia bądź pokrewne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku: Dyrektora Finansowego, Zastępcy Dyrektora Finansowego, Finance Managera, w spółce deweloperskiej (mieszkania, komercja), lub budowlanej,
  • Znajomość branży nieruchomości lub budowlanej,
  • Bardzo dobra wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu Prawa Podatkowego i UoR,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, rozwój i dbanie o motywację zespołu,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Otwartość na wyzwania, chęć rozwoju, proaktywne podejście,
  • Otwartość w zakresie podróży służbowych.

Oferujemy

W pełni samodzielne stanowiska, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, elastyczne formę współpracy i bonus.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Michael Page Finance & Human Resources 40-007 Katowice Uniwersytecka 13, NIP: 5252345586 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)