Specjalista ds kadr i płac

Promost Consulting
  • Rzeszów, podkarpackie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

1. Koordynacja procesu rekrutacji i zatrudnienia nowych pracowników,

2. Przygotowanie umów o pracę/aneksów oraz umów cywilno-prawnych,

3. Prowadzenie akt osobowych,

4. Rozliczanie czasu pracy pracowników w systemie kadrowym,

5. Monitoring terminowości przeprowadzania szkoleń BHP, badań lekarskich,

6. Koordynowanie obowiązków BHP pracodawcy w zakresie zakupu i przydziału odzieży ochronnej oraz szkoleń BHP,

7. Wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemu kadrowo-placowego Teta HR

8. Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych,

9. Tworzenie zestawień na potrzeby ZFŚS, obsługa świadczeń,

10. Prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,

11. Współudział w przygotowywaniu, weryfikacji oraz w naliczaniu list płac w systemie Teta HR,

12. Współudział przy przygotowywaniu i weryfikowaniu deklaracji i rozliczeń z podmiotami: ZUS, US, GUS, PFRON

Nasze wymagania:

1. Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze kadr i płac,

2. Znajomość programu kadrowo-płacowego TETA HR będzie dodatkowym atutem,

3. Dobra, praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, kodeksu cywilnego, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych,

4. Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy

1. Pracę w doświadczonym zespole,

2. Wsparcie rozwoju zawodowego,

3. Atrakcyjne warunki zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy,

4. Dofinansowania do karty sportowej i ubezpieczenia grupowego,

5. Wydarzenia integracyjne

Prosimy w przesyłanym CV zawrzeć klauzulę RODO: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji w Promost Consulting.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)