Specjalista ds. Technicznych

FAKRO
  • Nowy Sącz, małopolskie pow. Nowy Sącz

Inżynier

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Zadania:
- tworzenie oraz weryfikacja umów na dostarczane maszyny i urządzenia
- przygotowywanie oraz prowadzenie audytów w zakładach Grupy FAKRO
- projektowanie nowych instalacji odpylających oraz nadzór nad istniejącymi
- projektowanie oprzyrządowania maszyn i urządzeń

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- konieczna dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie
- elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
- szkolenia i możliwość rozwoju
- kursy językowe
- dofinansowanie kart sportowych
- atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
- dofinansowanie opieki medycznej
- parking pracowniczy
- bonusy świąteczne
- dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe

Zapraszamy do aplikowania przez:
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)