Od doradcy zawodowego stażysty do doradcy zawodowego

  • Gdańsk, pomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu psychologii. Posiadanie obywatelstwa polskiego, pełnej zdolność do czynności prawnych, nieposzlakowanej opinii oraz korzystanie z pełni praw publicznych, nie skazanie prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. dodatkowe: studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego, coachingu, znajomość języka angielskiego. Doświadczenie w prowadzeniu konsultacji indywidualnych i/lub grupowych w zakresie poradnictwa zawodowego. Doświadczenie w zakresie obsługi klientów, wystąpień publicznych i prezentacji informacji. Dobra znajomość programów komputerowych: Excel, Word, Power Point. Uprawnienia do stosowania narzędzi diagnostycznych i metod z zakresu poradnictwa zawodowego. Znajomość zagadnień związanych z rozwojem umiejętności, uczeniem się przez całe życie, kształceniem ustawicznym. Podstawowa wiedza z zakresu działalności samorządu województwa i WUP. Ogólna znajomość przepisów dot. finansów publicznych i prawa zamówień publicznych. Preferowane kompetencje miękkie (fakultatywnie): predyspozycje analityczne i organizacyjne, umiejętność zarządzania sobą w czasie w dynamicznym środowisku pracy, inicjatywa i samodzielność, umiejętność pracy w zespole, zorientowanie na rezultaty pracy, umiejętność pracy z dokumentami formalno-prawnymi. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje dodatek stażowy (zgodnie z Ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych), dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. trzynastka (zgodnie z ustawą z dnia 12 grudnia 1997 r. o dodatkowym, wynagrodzeniu rocznym dla pracowników jednostek strefy budżetowej).
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)