• Gdańsk, pomorskie

Elektryk

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: uprawnienia SEP, kilkuletnie doświadczenie w zawodzie elektryka/automatyka, umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz wykonywania prac mechanicznych związanych z montażem elektrycznym, gotowość do podjęcia pracy za granicą, odpowiedzialność i zaangażowanie. Mile widziane uprawnienia na podnośniki i wózki widłowe, prawo jazdy kat B, doświadczenie w pracy za granicą, znajomość budowy i funkcjonowania sieci przemysłowych (Profibus/Profinet), znajomość języków obcych oraz wiza do USA (B1/B2).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 11 000 do 13 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia, pracę przy projektach instalacyjnych w całej Europie i na świecie, współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej/ polskiej umowy o pracę/ umowy zlecenie, bezpłatne zakwaterowanie w dogodnych warunkach, zapewnione pokrycie kosztów transportu, ustalony grafik pracy (4-5 tyg. pracy na 1 tydzień urlopu), gwarantowane godziny pracy (48-60h tygodniowo), stabilność zatrudnienia, ciągłość zleceń, możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w pracy ze specjalistami w branży.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)