Specjalista ds. Tworzenia Instrukcji Montażowych w FAKRO

FAKRO
  • Nowy Sącz, małopolskie pow. Nowy Sącz

Inżynier

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Zadania:

- obsługa Programów Adobe Ilustrator, Adobe Indesign, pakiet Office
- projektowanie Instrukcji Montażu i Użytkowania dla produktów Fakro
- projektowanie Instrukcji Montażu na szczególne potrzeby nietypowych rozwiązań
- projektowanie składek drukarskich w programie Indesign

Wymagania

- umiejętność czytania rysunków technicznych
- bardzo dobra znajomość programów Adobe Ilustrator, Adobe Indesign (wymagane portfolio prac)
- biegła obsługa komputera wraz z adekwatnym do wykonywanych projektów oprogramowaniem graficznym
- wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
- zdolność myślenia techniczno-montażowego
- dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy w zespole tematycznym
- umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracą pod presją czasową

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie
- elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
- szkolenia i możliwość rozwoju
- kursy językowe
- dofinansowanie kart sportowych
- atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
- dofinansowanie opieki medycznej
- parking pracowniczy
- bonusy świąteczne
- dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe

Zapraszamy do aplikowania: .
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)