Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024

Technolog ds. Produkcji w FAKRO

FAKRO
  • Nowy Sącz, małopolskie pow. Nowy Sącz

Inżynier

Umowa o pracę

Miejsce Pracy: Nowy Sącz

Zakres obowiązków:

- wdrażanie nowych produktów oraz zmian w produktach
- aktualizacja istniejących i tworzenie nowych kart operacji na stanowiskach
- szkolenie pracowników z zakresu wdrażanych zmian w wyrobach oraz kart operacji
- zlecanie przeglądów oraz napraw maszyn i urządzeń
- przygotowanie i zlecanie do realizacji sugestii pracowniczych
- wybór i zakup narzędzi, maszyn i urządzeń
- kontrola stanu technicznego narzędzi, szablonów, maszyn i urządzeń na wydziale
- przygotowanie danych na stanowiska do montażu okien nietypowych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość procesu produkcji okien
- dobra znajomość programu Solid Edge 2D
- odpowiedzialność, uczciwość, asertywność

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie
- elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
- szkolenia i możliwość rozwoju
- kursy językowe
- dofinansowanie kart sportowych
- atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
- dofinansowanie opieki medycznej
- parking pracowniczy
- bonusy świąteczne
- dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe