• Katowice, śląskie

Maszynista

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: STAWIANE KANDYDATOM: kandydat jest zobowiązany do przedstawienia licencji maszynisty; dyspozycyjność od dnia 01.08.2024 roku; spełnienie warunków zdrowotnych określonych odrębnymi przepisami. W przypadku osób nie posiadających licencji maszynisty wymagane jest uzyskanie takich uprawnień (koszt w tym zakresie ponosi kandydat do pracy). Czas potrzebny na uzyskanie takich uprawnień to około 3 miesiące (czas trwania szkolenia).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 4300 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas nieokreślony (na początek jest okres szkolenia od 10 do 12 miesięcy). Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Po zakończeniu szkolenia wynagrodzenie ulega zmianie i będzie wynisić od 8800 zł/brutto + dodatki branżowe. Przed podjęciem zatrudnienia kandydat jest zobowiązany do przedstawienia licencji maszynisty. W przypadku osób nie posiadających licencji maszynisty wymagane jest uzyskanie takich uprawnień (koszt w tym zakresie ponosi kandydat do pracy). Czas potrzebny na uzyskanie takich uprawnień to około 3 miesiące (czas trwania szkolenia).
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)