Operator wózka wysokiego składowania

  • Gdańsk, pomorskie

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz w pracę, aktualna książeczka do badań sanitarno-epidemiologicznych (lub chęć do jej wyrobienia), gotowość do pracy zmianowej.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie, uzależnione jest od doświadczenia i umiejętności kandydata. Pracodawca oferuje: pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie spedycyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki, spotkania integracyjne i okolicznościowe, możliwość przystąpienia do kart sportowych, medycznych oraz ubezpieczenia na życie.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)