Maszynista pojazdów trakcyjnych [nlp.110.23.2023]

  • Katowice, śląskie

Maszynista

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: stawiane kandydatom: posiadanie licencji maszynisty i świadectwa maszynisty Kategorii A lub B podkategorii B1 lub B2; doświadczenie w prowadzeniu pojazdów trakcyjnych; stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu; odpowiedzialność i sumienność.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 8 800 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 8800 zł/brutto + dodatki branżowe. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wykształcenia. Praca na umowę o pracę na poczatek na czas określony na czas szkolenia od miesiąca do pięciu miesięcy w zależności od rodzaju posiadanych uprawnień. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)