Instalator systemów alarmowych i TV

  • Gdańsk, pomorskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Security Sp. z o.o. sp. k. firma o ugruntowanej pozycji na trójmiejskim rynku, do swojego zespołu aktualnie poszukuje:Instalatora systemów alarmowych i TV

I/GW/2023

Obowiązki

  • Instalacja, konfiguracja i programowanie systemów alarmowych i monitoringu CCTV
  • Montaż, podłączanie komponentów oraz wykonywanie pomiarów i testów
  • Konserwacja, diagnostyka, usuwanie usterek i reakcja na awarie
  • Instalacja sieci światłowodowych i kablowych

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie techniczne o profilu elektronicznym lub elektrycznym
  • Mile widziane doświadczenie w montażu instalacji alarmowych i telewizji użytkowej
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Brak ograniczeń do pracy na wysokości
  • Niekaralność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Pracę w godzinach 7.30 – 15.30
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Szkolenia branżowe i wsparcie doświadczonego zespołu technicznego
  • Parking dla pracowników na terenie firmy
  • Siłownię do dyspozycji pracowników

Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)