Kelner k/m (zastępstwo)

  • Warszawa, mazowieckie

Kelner

Umowa na zastępstwo

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Zawody: Kelner*
  • Inne wymagania: wykształcenie:zawodowe.

    Praca w godz.: 6:30-18:30 w systemie równoważnym: dwa dni w pracy i dwa dni wolne.

    Wynagrodzenie: 4 807,60 PLN brutto. W skład proponowanego wynagrodzenia wchodzi: podstawa zasadnicza 4 040,00 zł brutto + 19% premii regulaminowej.
    Ponadto: dodatek stażowy + trzynasta pensja + świadczenia socjalne + premie uznaniowe.

    [Zgłoszenia: tel. 261 854 266 w godz.: 7:30-15:30; e-mail: dewwarszawa@ron.mil.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 807,6 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4 807,60 PLN brutto. W skład proponowanego wynagrodzenia wchodzi: podstawa zasadnicza 4 040,00 zł brutto + 19% premii regulaminowej. Ponadto: dodatek stażowy + trzynasta pensja + świadczenia socjalne + premie uznaniowe.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)