• Gdańsk, pomorskie

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
  • Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B
  • Inne wymagania: min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, konieczne doświadczenie w pracy w warunkach stoczniowych, gotowość do podjęcia pracy. Umiejętność logicznego myślenia, kreatywność, komunikatywność, czytanie dokumentacji technicznej oraz wiedza fachowa potwierdzona doświadczeniem. Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe. Mile widziane aktualne uprawnienia SEP najlepiej D+E, istnieje możliwość odnowienia.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 9 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: narzędzia do pracy i szkolenia wdrożeniowe, pracę przy dużych inwestycjach, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, pracę w zgranym zespole, nastawionym na współpracę oraz dzielenie się wiedzą, ubezpieczenie grupowe, dodatki żywieniowe, pracę w godzinach podstawowych (możliwe dodatkowe płatne nadgodziny oraz prace w weekend).
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)