• Wojkowice, śląskie pow. będziński

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

WKG  to dynamicznie rozwijająca się grupa spółek specjalizujących się w wydobyciu, przetwarzaniu i sprzedaży surowców mineralnych.

Pomocnik operatora/Operator maszyn

Obowiązki

  • 1.Ustawienie parametrów maszyny poprzez odpowiednie zaprogramowanie
  • 2.Obsługa linii produkcyjnych
  • 3.Załadunek i rozładunek materiału na liniach produkcyjnych
  • 4.Kontrola pracy maszyny oraz kontrola jakości wykonywanych detali
  • 5.Prowadzenie wymaganej dokumentacji w formie papierowej oraz elektronicznej
  • 6.Utrzymywanie maszyn, urządzeń i narzędzi w należytym stanie technicznym zgodnie z przeznaczeniem oraz instrukcją obsługi
  • 7.Obsługa suwnicy
  • 8.Obsługa wózka widłowego

Wymagania

  • 1.Wykształcenie min. średnie techniczne/zawodowe
  • 2.Uprawnienia na suwnice, sterowane z poziomu roboczego S2
  • 3.Doświadczenie na stanowisku operatora suwnicy, magazynier
  • 4.Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • 5.Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność
  • 6.Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • 1.Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • 2.Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • 3.System premiowy
  • 4.Świadczenia socjalne
  • 5.Pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WKG Spółka z o.o. s.k. 98-355 Działoszyn Działoszyńska 69, NIP: 7722169189 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)