RUBEN-BAU SP. Z O.O.

CIEŚLA-ZBROJARZ-BETONIARZ

  • Niemcy zagranica

Cieśla

Umowa o pracę

Pełny etat

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych cieśli- betoniarzy do budowy obiektów. Możliwe zarobki do 20 000 zł

>>> NOWE KONTRAKTY <<<

Obowiązki

  • montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobnych
  • betonowanie
  • praca w oparciu o rysunek techniczny
  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach
  • drobne prace zbrojarskie i ogólnobudowlane

Wymagania

  • min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie
  • sumienność, rzetelność w pracy
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • brak nałogów
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane oraz własne auto

Oferujemy

  • długoterminową, stabilną i legalną pracę
  • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe, regularne płatności
  • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*
  • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*
  • opiekę biura podczas odbywania kontraktów

  • *Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie w zakładce oferty pracy
  • Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV
  • Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
  • tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013

Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)