Pracownik ds. przeładunków i obsługi kontenerowej

  • Gdańsk, pomorskie

Technik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: samodzielność, uczciwość i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań. Mile widziane: doświadczenie w sztauowaniu kontenerów, aktualne uprawnienia TDT do obsługi urządzeń do manipulacji kontenerami kategorii IK (typu Reach Stacker). Mile widziana obsługa suwnicy IS i IIS i/lub wózka widłowego IIWJO z uprawnieniami UDT, doświadczenie na produkcji i/lub w pakowaniu eksportowym, umiejętności obsługi elektronarzędzi, znajomość rysunku technicznego oraz prawo jazdy kat B.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie ze 100% polskim kapitałem, wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków oraz premie, ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego, pracę w systemie jednozmianowym oraz możliwość udziału w projektach realizowanych w kraju i za granicą.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)