City Drive

Kurier - dostawca w aplikacji Uber Eats. Praca od zaraz! 7000 zł/mies

  • Katowice, śląskie
  • 4 000-7 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B

Kurier

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Jesteśmy partnerem aplikacji dostawczych w Polsce. Działamy w całym kraju, współpracując m.in. z Glovo, Wolt, Uber Eats, Bolt Food, Stuart, Deligoo. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego obecnie mamy największą liczbę kurierów działających w oparciu o aplikacje przewozowe w Polsce.

Wybierz największego partnera i pracuj przyjemnie - z nami to łatwe!

www.city-drive.pl

Zakres obowiązków

Czym jest Uber Eats?

Uber Eats to platforma do zamawiania jedzenia z restauracji. Klient zamawia i opłaca jedzenie za pomocą aplikacji, restauracja przygotowuje zamówienie, a kurier odbiera je i przekazuje do klienta.

Ile będziesz pracować?

Ile chcesz! Dosłownie. W Uber Eats jesteś własnym szefem. Możesz pracować kilka godzin dziennie, tylko popołudniami, w weekendy lub każdego dnia. Nie ma minimalnej liczby godzin do przepracowania.

Wymagania

  • Ukończone 18 lat.

  • Pojazd - rower, skuter, motocykl lub auto (wybierając rower, będziesz otrzymywać zlecenia z miejsc z trudnym dostępem dla samochodów, a wybierając auto, będziesz otrzymywać więcej zleceń na większych dystansach).

  • Telefon z dostępem do internetu.

  • Chęć do pracy.

Dodatkowo, mile widziane będą również:

  • kultura osobista,

  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • Wysokie zarobki! Rekordziści osiągają miesięcznie nawet 7000 zł.

  • Brak grafiku i elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojej dyspozycyjności.

  • Wypłaty co tydzień.

  • Zwrot połowy VAT za zakupy firmowe.

  • Wsparcie i pomoc w języku polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 19:00 i w soboty od godziny 9:00 do 16:00.

Ile zarobisz?

Zapłata nalicza się za każdy zrealizowany kurs, dlatego widełki zarobkowe w ogłoszeniu są duże - zależą od Twojego poświęconego czasu i tempa.

Nasi kurierzy zarabiają w granicach 4000-7000 zł brutto miesięcznie. Wszystko zależy od Twojej dyspozycyjności oraz chęci do pracy.

Sprawdź, ile zarabiają nasi topowi kurierzy tygodniowo:

3 801,81 zł/tyg - Yevhen

3 418,59 zł/tyg - Ragip Utku

3 081,61 zł/tyg - Manibharathi

2 233,17 zł/tyg - Paweł

2 089,90 zł/tyg - Bogdan

2 087,89 zł/tyg - Dmytro

Jeśli jesteś zainteresowany/a, aby dołączyć do naszego zespołu i zacząć pracę na swoich warunkach, kliknij przycisk “Aplikuj”.

  • Administratorem danych osobowych jest CityDrive sp. z o.o., sp. k, ul. Gen. J. Bema 2, NIP: 898-226-93-79. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CityDrive sp. z o.o., sp. k, ul. Gen. J. Bema 2, NIP: 898-226-93-79, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)