• Gdańsk, pomorskie

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie techniczne, preferowane kierunki elektromechanika, elektrotechnika, automatyka, min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku ogólna wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn i urządzeń, znajomość budowy i zasad działania pojazdów trakcyjnych, podstawowa wiedza z zakresu urządzeń bezpieczeństwa i systemów radiołączności zamontowanych na lokomotywach, podstawowa znajomość w zakresie obsługi komputera, mile widziane uprawnienia SEP i prawo jazdy kategorii B.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 7 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje premie, kwartalne nagrody motywacyjne, nagrody specjalne, nagrodę roczną, dofinansowanie do wypoczynku (również dla dzieci), opieka medyczna, karty pracownicze paliwowe, dofinansowanie do nauki języków obcych, studiów itp.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)