Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.04.2024
Miejski Zarząd Dróg  w Bielsku-Białej

Kontroler Strefy Płatnego Parkowania

  • Bielsko-Biała, śląskie

Kontroler

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej

ul. Michała Grażyńskiego 10,

43-300 Bielsko-Biała

ogłasza nabór na stanowisko:

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie kontroli wnoszenia opłat za postój pojazdów na wyznaczonych ulicach w Strefie Płatnego Parkowania.
  • Wystawianie, w sposób staranny, rzetelny i skuteczny wezwań do uiszczenia opłaty dodatkowej w przypadku nie wniesienia opłaty za postój pojazdu zgodnie z zasadami określonymi w Uchwale Rady Miejskiej w Bielsku-Białej dotyczącej Strefy Płatnego Parkowania.
  • W ramach możliwości podejmowanie działań w celu utrzymania porządku parkowania pojazdów w strefie płatnego parkowania.
  • Wykonywanie dokumentacji fotograficznej ukazującej datę i godzinę postoju, numer rejestracyjny pojazdu, charakterystyczne elementy infrastruktury. Dokumentacja winna potwierdzać niezastosowanie się parkujących w Strefie Płatnego Parkowania do w/w Uchwały.
  • Zgłaszanie nieprawidłowości w działaniu oraz wszelkich awarii parkomatów i innych urządzeń parkingowych.
  • Informowanie parkujących w sposób rzetelny i kulturalny o zasadach funkcjonowania Strefy Płatnego Parkowania i urządzeń parkingowych.

Wymagania

- wykształcenie – co najmniej zawodowe;
- stan zdrowia pozwalający na pracę w zmiennych warunkach atmosferycznych;
- komunikatywność, kultura osobista, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym:

a) I zmiana – od godziny 800 do godziny 1600,

b) II zmiana – od godziny 900 do godziny 1700

  • zatrudnienie w oparciu o umowę pracę,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość korzystania z kart sportowo- rekreacyjnych oraz ubezpieczeń grupowych
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Oferty zawierające CV prosimy składać do 23.04.2024 r. na adres
e-mailowy: sekretariat@mzd.bielsko.pl

  • Administratorem danych osobowych jest Miasto Bielsko-Biała Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej 43-300 Bielsk-Biała ul. Michała Grażyńskiego 10, NIP: 9372686990. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Miasto Bielsko-Biała , Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej , ul. Michała Grażyńskiego 10 , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372686990 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.