• Siedlce, mazowieckie pow. Siedlce

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

EXPRESS KURIER - Dariusz Adamczyk poszukuje kierowców z prawem jazdy Kat "B" do realizacji usług transportowych na terenie Sokołowa Podlaskiego, Siedlec i okolicy.

KIEROWCA KAT. B

Obowiązki

  • odbiór przesyłek i załadunek auta dostawczego
  • dostarczanie przesyłek do odbiorców
  • odbiór przesyłek od nadawców i dostarczanie do magazynu
  • dbanie o czystość samochodu, stan techniczny oraz tankowanie
  • przestrzeganie zasad przewozu paczek z zachowaniem bezpieczeństwa pracy

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B min (min. 2 lata)
  • punktualność
  • odpowiedzialne podejście do pracy i realizacji zadań
  • dobry stan zdrowia
  • uczciwość, kultura osobista, miłe usposobienie (praca z klientem)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku
  • dogodną formę zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o pracę lub B2B
  • zarobki: 200 zł netto / dzień („do ręki”)

Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)