Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.04.2024
InServ

Praca dla dekarza w Niemczech

  • Niemcy zagranica

Dekarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Poszukujemy doświadczonego dekarza do pracy w Niemczech. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie oraz bezpłatne zakwaterowanie! Jeśli rozważasz pracę za granicą, nie trać czasu - zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!Gwarantujemy:Zawsze podajemy stawki netto - z góry wiesz ile zarobisz na rękę! (nie ma żadnych ukrytych kosztów)Opiekę dedykowanego koordynatora, który jest z Tobą w stałym kontakcie (zawsze się dodzwonisz lub dostaniesz szybką odpowiedź SMS)Szybkie rozwiązywanie problemów, z którymi możesz się spotkaćPierwszeństwo w dostępie do nowych ofert dla stałych pracownikówPomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniemNajwyższą jakość obsługi - rekrutacja jest przyjazna i bardzo sprawnaRegularne informowanie o nowych ofertach pracy dopasowanych do Twoich kwalifikacji

Obowiązki

  • Prace dekarskie przy dachach płaskich
  • Wykonywanie izolacji dachów
  • Uszczelnianie folii

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach dekarskich min. 5 lat
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjna stawka 21-23€ /h netto (NA RĘKĘ) w zależności od umiejętności
  • Bezpieczny wyjazd - 100% wypłacalności przez naszą firmę
  • Zwrot kosztu przejazdu do Niemiec
  • Zdalna i szybka rekrutacja
  • Zaliczki w pierwszym miesiącu do 900 euro
  • Ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
  • Opłacone zakwaterowanie na miejscu
  • Możliwość urlopów i zjazdów do Polski
  • Opcja pracy w nadgodzinach - pełnopłatnych
  • Podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników
  • Gwarantowana wysoka premia za polecenie pracownika
  • Długotrwała i legalna praca w Niemczech
  • Stałe wsparcie polskiego koordynatora

  • Zawsze podajemy stawki netto - z góry wiesz ile zarobisz na rękę! (nie ma żadnych ukrytych kosztów)
  • Opiekę dedykowanego koordynatora, który jest z Tobą w stałym kontakcie (zawsze się dodzwonisz lub dostaniesz szybką odpowiedź SMS)
  • Szybkie rozwiązywanie problemów, z którymi możesz się spotkać
  • Pierwszeństwo w dostępie do nowych ofert dla stałych pracowników
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem
  • Najwyższą jakość obsługi - rekrutacja jest przyjazna i bardzo sprawna
  • Regularne informowanie o nowych ofertach pracy dopasowanych do Twoich kwalifikacji