Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024

Specjalista ds. Handlowych B2B

  • Warszawa, mazowieckie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy liderem w branży ochrony przed promieniowaniem, dbającym o zdrowie i bezpieczeństwo w miejscach pracy i domach. Poszukujemy energicznych i zaangażowanych specjalistów ds. handlowych, którzy dołączą do naszego zespołu. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, masz doświadczenie w sprzedaży i chcesz przyczynić się do poprawy jakości życia ludzi, to czekamy właśnie na Ciebie!

Obowiązki

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na rynku krajowym,
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz raportowanie postępów,
  • Przygotowywanie ofert handlowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Proaktywne podejście do wyzwań oraz zdolność do pracy.

Oferujemy

  • Motywujący system premiowy,
  • Po okresie próbnym wynagrodzenie podstawowe,
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i asortyment produktów, co przekłada się na wynagrodzenie.