Czy to Twoja firma?

Global X Solutions sp. z o.o. praca

Jesteśmy Global X Solutions – miejscem, gdzie innowacja i technologia spotykają się z pasją i wizją. Nasza podróż rozpoczęła się 15 listopada 2016 roku w malowniczym Zakrzu, gdzie zrodził się nasz pomysł na przekształcenie przyszłości firm poprzez zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Nasza misja to nie tylko dostarczanie produktów – to kreowanie przyszłości. Wierzymy, że połączenie elektroniki, informatyki oraz sztucznej inteligencji otwiera przed naszymi klientami drzwi do nieskończonych możliwości. Dążymy do tego, aby każde nasze działanie było krokiem naprzód w budowaniu trwałych i wartościowych relacji w dynamicznie zmieniającym się świecie technologii.

Nasza oferta to szeroki wachlarz rozwiązań – od układów analogowych i cyfrowych, poprzez aplikacje desktopowe, mobilne, chmurowe, aż po webowe. Specjalizujemy się również w systemach wykorzystujących metody sztucznej inteligencji i przetwarzania sygnałów. Jesteśmy dumni z naszych innowacji, takich jak Bot COBE AI oraz naszych prototypów – kabin tlenowo-terapeutycznych i foteli relaksacyjnych, które są świadectwem naszej nieustannej chęci do przekraczania granic możliwości.

Ponadto, rozumiemy wyzwania związane z wdrażaniem nowych technologii, dlatego oferujemy kompleksowe doradztwo w procesie przygotowania, weryfikacji i zawierania umów technologicznych, a także pomoc w opracowaniu niezbędnej dokumentacji funkcjonalnej i technicznej.

Nasza finansowa stabilność i rosnące przychody są potwierdzeniem zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci. Z dumą patrzymy na roczny wzrost przychodów netto oraz na imponującą stopę zwrotu z kapitału własnego, co świadczy o solidności i perspektywiczności naszego przedsięwiorstwa.

Chociaż nasze osiągnięcia są dla nas powodem do dumy, to nasze spojrzenie jest zawsze skierowane w przyszłość. Z niecierpliwością oczekujemy na dalsze innowacje i możliwości, które możemy zaoferować naszym klientom i partnerom. Razem możemy kształtować przyszłość – dołącz do nas w tej ekscytującej podróży.

Global X Solutions Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inne sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Global X Solutions Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Global X Solutions Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Global X Solutions Sp. z o.o.

Siedziba główna w Zakrzu

Global X Solutions Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Global X Solutions Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Handlowych B2B

    Global X Solutions Sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jesteśmy liderem w branży ochrony przed promieniowaniem, dbającym o zdrowie i bezpieczeństwo w miejscach pracy i domach. Poszukujemy energicznych i zaangażowanych specjalistów ds. handlowych, którzy dołączą do naszego zespołu. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, masz doświadczenie w sprzedaży i chcesz przyczynić się do poprawy jakości życia ludzi, to czekamy właśnie na Ciebie!

      Specjalista ds. Handlowych B2B

      Obowiązki

      • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na rynku krajowym,
      • Realizacja planów sprzedażowych oraz raportowanie postępów,
      • Przygotowywanie ofert handlowych.

      Wymagania

      • Doświadczenie w sprzedaży B2B,
      • Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
      • Proaktywne podejście do wyzwań oraz zdolność do pracy.

      Oferujemy

      • Motywujący system premiowy,
      • Po okresie próbnym wynagrodzenie podstawowe,
      • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i asortyment produktów, co przekłada się na wynagrodzenie.

  • Content Creator/Prezenterka na TikToka

    • Warszawa
    • Poszukujemy kreatywnej i zaangażowanej osoby jako Content Creator/Prezenterka, specjalizująca się w nagrywaniu treści. Jeżeli masz talent do tworzenia przykuwających uwagę filmów to aplikuj.

      Content Creator/Prezenterka na TikToka

      Obowiązki

      • Nagrywanie, edytowanie i publikowanie treści na TikToku.
      • Tworzenie treści związanych z produktem, wydarzeniami i szkoleniami organizowanymi
      • Współpraca z zespołem w celu dostosowywania treści do strategii komunikacyjnej.
      • Jeśli czujesz, że jesteś odpowiednią osobą do tego zadania, prześlij nam swoje portfolio oraz krótkie wideo reprezentujące Twój styl na TikToku na adres Aplikuj

      Wymagania

      • Umiejętność tworzenia atrakcyjnych treści na platformie TikTok.
      • Kreatywność oraz zdolność do szybkiego generowania pomysłów.
      • Chęć zaangażowania się w codzienną działalność nagrywania i publikowania treści.
      • Znajomość aktualnych trendów na TikToku.
      • Umiejętność prezentacji i komunikacji w sposób przyjazny i przystępny.

      Oferujemy

      • Srodowisko pracy oraz zaangażowany zespół
      • Możliwość kreowania i poprowadzenia głównego kanału komunikacji na TikToku dla naszej marki.

  • Telemarketer w Call Center

    • Warszawa
    • Dążymy do doskonałości w obsłudze klienta i świadczeniu usług najwyższej jakości. Rozmowy kwalifikacyjne beda przeprowadzone dniaData: 29 styczeń 2024Godzina: od 10:30Lokalizacja: Czackiego 3/5, 00-043 Warszawa, pokój 513Zainteresowane osoby zapraszamy osobiscie z CV.

      Telemarketer w Call Center

      Obowiązki

      • Jako Telemarketer w naszym Call Center będziesz odpowiedzialny/a za aktywne pozyskiwanie nowych klientów, promowanie naszych produktów/usług oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami. Twój główny zakres obowiązków będzie obejmować:
      • Przeprowadzanie aktywnych rozmów telefonicznych w celu pozyskiwania nowych klientów.
      • Prezentowanie produktów/usług i udzielanie informacji na ich temat.
      • Budowanie pozytywnych relacji z klientami i utrzymywanie kontaktu z nimi.
      • Dokładne rejestrowanie informacji w systemie CRM.

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.
      • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i chęć nawiązywania relacji z klientami.
      • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
      • Motywacja do osiągania celów sprzedażowych.
      • Znajomość obsługi komputera i umiejętność pracy z systemami CRM.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie oparte na systememie premiowym.
      • Profesjonalne szkolenie w zakresie produktów/usług i technik sprzedażowych.
      • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu.
      • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy.

      • Jeżeli jesteś zmotywowanym/a, komunikatywnym/a i ambitnym/a kandydatem/kandydatką, gotowym/a do pracy w dynamicznym środowisku, czekamy na Twoje zgłoszenie!