HR INSTITUTE Sp.z o.o.

Asystent/ka DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Witaj! Jesteśmy grupą Linguajob.pl – Twoim przewodnikiem w świecie językowych możliwości. Nasza siedziba znajduje się w sercu dynamicznego Katowic, gdzie od 2023 roku pasjonujemy się połączeniem profesjonalistów z branży językowej z ich wymarzonymi ścieżkami kariery. Nasza specjalność to doradztwo i rekrutacja językowa. Rozumiemy, jak ważne jest znalezienie odpowiedniego miejsca, gdzie Twoje umiejętności językowe będą docenione i rozwijane. Dlatego stworzyliśmy portal pracy Linguajob.pl, który jest dedykowany właśnie specjalistom takim jak Ty – tłumaczom, lektorom, lingwistom i wszystkim, dla których języki są nie tylko pracą, ale i pasją. Założycielami naszej firmy są Zofia Musiał i Agnieszka Sylwia Terlecka, które dzięki swojej wizji i determinacji zbudowały platformę, która służy zarówno pracodawcom, jak i pracownikom. Chociaż nie możemy się pochwalić długą historią, to nasze zaangażowanie i świeże spojrzenie na rynek pracy językowej szybko zyskują uznanie. Nie znamy granic – nasz portal jest miejscem, gdzie każdy specjalista językowy może znaleźć oferty pracy, które idealnie odpowiadają jego kwalifikacjom i oczekiwaniom. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z każdym dniem pracujemy na to, by Linguajob.pl był synonimem sukcesu w branży językowej. Zapraszamy do współpracy – razem możemy tworzyć językowe historie sukcesu!

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w ekspertyzach z zakresu ochrony środowiska, poszukujemy rzetelnej i zorganizowanej kandydatki/ta na stanowisko: Asystent/ka ds. administracyjno-biurowych.

Miejsce pracy: Bielsko Biała

Zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa biura i obiegu wewnętrznych dokumentów
  • prowadzenie katalogu umów
  • monitoring zużycia i zamawianie materiałów biurowych
  • nadawanie przesyłek pocztowych/kurierskich
  • wprowadzanie danych od klientów systemu CRM
  • tworzenie zestawień, raportów i rejestrów związanych z działaniami Spółki
  • wprowadzanie i dekretacja faktur przychodzących w systemie
  • obsługa zapytań oraz nadzór nad realizacją zamówień
  • obsługa informacyjna szkoleń
  • uzupełnianie i pilnowania kalendarza spotkań
  • umawianie i organizowanie spotkań na zlecenie Przełożonego

Wymagania

  • min. 1-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie minimum licencjat i rozpoczęty II stopień nauki lub wyższe
  • biegła znajomość obsługi komputera, pakietu Microsoft Office
  • umiejętność korzystania z narzędzi digitalowych i nowoczesnych form komunikacji z Klientem
  • umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji
  • umiejętność pracy w zespole i nawiązywanie pozytywnych relacji
  • samodzielność i odpowiedzialne podejmowanie decyzji
  • umiejętność raportowania pracy własnej
  • umiejętność zarządzania kalendarzem i czasem pracy
  • miejsce zamieszkania Bielsko-Biała lub okolice
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w obszarze obsługi Klientów, usług szkoleniowych i/lub sprzedażowych
  • doświadczenie w WordPress i umiejętność „lekkiego pióra”
  • zainteresowania z zakresu ochrony środowiska i BHP

Oferujemy

  • zdobywanie doświadczenia na początku drogi zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 35-letnim stażem
  • poszerzania kompetencji w zakresie pracy z narzędziami digitalowymi
  • pracę pod koordynatorem w zakresie rozwiązań dla ochrony środowiska (asortyment techniczny - sorbenty, szkolenia)
  • pracę w formie stacjonarnej
  • zatrudnienie preferowane w oparciu o B2B lub umowę o pracę/ umowę zlecenie
  • możliwość bezpłatnego udziału w szkoleniach i eventach organizowanych przez Pracodawcę
  • niezbędne narzędzia do pracy stacjonarnej i zdalnej
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Administratorem danych osobowych jest Grupa LinguaJob.pl 00-549 Warszawa Piękna 24/26A/1, NIP: 6321779214. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa LinguaJob.pl 00-549 Warszawa Piękna 24/26A/1, NIP: 6321779214 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)