Spawacz / monter instalator sieci światłowodowych

  • Gdańsk, pomorskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
  • Uprawnienia: prawo jazdy kat.B
  • Inne wymagania: doświadczenie w spawaniu kabli światłowodowych, obsługa elektro-narzedzi, podstawowa znajomość technologii wykonywania i eksploatacji sieci i systemów światłowodowych, wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne, chęć do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji, komunikatywność, umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B.

    Mile widziane: umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji technicznych z zakresu telekomunikacji, sieci światłowodowej, prawo jazdy B+E, uprawnienia na minikoparkę.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności plus atrakcyjny system premiowy za dodatkowe zadania.
    Firma zapewnia wyposażenie stanowiska pracy (narzędzia, środki komunikacji, ubrania robocze, sprzęt, środki transportu), szkolenia.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)