• Kobylanka, małopolskie pow. gorlicki

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
  • Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe - kierunek bez znaczenia; staż pracy - mile widziany; aktualne prawo jazdy kat. C; aktualny kurs na przewóz rzeczy
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Umowa o pracę- okres próbny - 3 miesiące
    Godzina rozpoczęcia pracy - 6:00 - zgodnie z tachografem
    Praca na terenie kraju - wyjazdy max. 100 - 300 km od Gorlic. Teren: woj. małopolskie, woj. podkarpackie, woj. świętokrzyskie. Wyjazdy w trasę o godz. 6:00 z Gorlic, ul. 11 Listopada. Powrót do miejsca zamieszkania codziennie (weekendy wolne). Osobom pracującym powyżej 8 godz. pracodawca zapewnia diety.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)