Electrical Components International Sp. z o. o.

Pracownik magazynu / Operator wózka widłowego

  • Bielsko-Biała, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Запрошуємо працівників з України

Firma Electrical Components International z siedzibą w Bielsku-Białej została utworzona w 2002 roku i zajmuje się produkcją wiązek przewodów elektrycznych na rynki sprzętu gospodarstwa domowego i przemysłu motoryzacyjnego. Spółka należy do międzynarodowego koncernu Electrical Components International, który istnieje już od ponad 55 lat i zatrudnia blisko 14.000 pracowników, fachowców w swojej branży. Nasza firma konsekwentnie wdraża nowe technologie, wyznacza sobie kolejne cele wzrostu produkcji, inwestuje w rozwój, a jej największym atutem jest potencjał ludzki. Dzięki filozofii Kaizen nasi pracownicy ciągle doskonalą swoje umiejętności, optymalizują dotychczasowe rozwiązania oraz nieustannie poszukują nowych możliwości.

Zakres obowiązków

  • Dostarczanie materiałów i komponentów na wydział produkcji za pomocą wózków widłowych bocznych
  • Przyjęcie towaru do systemu informatycznego
  • Wydawanie komponentów dla produkcji
  • Odbiór wyrobów gotowych z linii produkcyjnych
  • Przygotowanie wysyłek do klientów i poddostawców

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • Gotowość do pracy na 3 zmiany

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie: podstawa + premie
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dowóz pracowników: Andrychów, Bestwina, Bielany, Brzeszcze, Bulowice, Czechowice-Dziedzice, Chybie, Hałcnów, Jawiszowice,Kęty, Kobiernice, Komorowice, Kozy, Łęki, Łodygowice, Mikuszowice, Osiek, Oświęcim, Pawłowice, Pietrzykowice, Pisarzowice, Polanka, Skoczów, Wieprz, Witkowice,Wilamowice, Wilkowice, Zasole, Żywiec.
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Electrical Components International Sp. z o.o. , ul. Międzyrzecka 222 , 43-382 Bielsko Biała , NIP: 634-24-71-473, NIP: 6342471473
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Electrical Components International Sp. z o.o. , ul. Międzyrzecka 222 , 43-382 Bielsko Biała , NIP: 634-24-71-473, NIP: 6342471473zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)