Technik/Inżynier Serwisu (CNC) woj. śląskie

DTH Selection
  • Katowice, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Naszym klientem jest jeden z wiodących globalnych producentów obrabiarek sterowanych numerycznie. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik/Inżynier Serwisu (CNC)
segment urządzeń: obrabiarki CNC

Zakres obowiązków:

- Diagnoza przyczyn awarii, przeprowadzanie napraw, przeglądów i remontów obrabiarek CNC
- Wsparcie koordynatora części zamiennych poprzez specyfikację części niezbędnych do naprawy
- Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych klientów
- Przygotowywanie raportów serwisowych poprzez zbieranie, analizowanie i podsumowywanie informacji naprawczych

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie w zakresie mechaniki / elektryki / mechatroniki lub równoważnej orientacji technicznej
- Doświadczenie w instalacjach mechanicznych/elektrycznych, rozwiązywaniu problemów, naprawach i konserwacji obrabiarek CNC
- Doświadczenie operacyjne z systemami sterowania obrabiarek: Siemens, Heidenhain, Mitsubishi, Fanuc
- Umiejętność czytania i interpretacji schematów obwodów elektrycznych i schematów mechanicznych
- Biegła znajomość zagadnień z zakresu automatyki, pneumatyki, elektroniki i mechaniki
- Koncentracja na obsłudze klienta z umiejętnością budowania i utrzymywania efektywnych relacji z klientem
- Sumienność oraz rzetelność przy wykonywaniu powierzonych zadań
- Mile widziana średnia znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (uczestnictwo w szkoleniach zagranicznych)
- Znajomość MS Office
- Prawo jazdy kat. B
- Gotowość do częstych podróży (wyjazdy w ramach woj. śląskiego)

Oferujemy

- Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i perspektywy rozwoju kariery
- Stabilność pracy w miłej atmosferze, w zespole zorientowanym na współpracę
- Szkolenia techniczne w fabrykach za granicą w ugruntowanym międzynarodowym środowisku pracy
- Samochód służbowy do użytku służbowego i prywatnego
- Komunikacja mobilna i sprzęt IT
- Pakiet benefitów (karta sportowa i prywatna opieka medyczna)

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Zgadzam się na przetwarzanie przez DTH Selection Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)