Elektromonter oczyszczalni ścieków, kierowca prawo jazdy kat b,

  • Pasłęk, warmińsko-mazurskie pow. elbląski

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Zawody: Elektryk*
  • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV,Prawo jazdy kat. B,doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 5),Obsługa komputera
  • Inne wymagania: wymagane wykształcenie : elektryk, automatyk
    2) Doświadczenie zawodowe
    - min 5 lat
    3) Umiejętności, uprawnienia
    - umiejętność odczytywania schematów elektrycznych,
    - znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektromechaniki,
    - obsługa i nadzorowanie pracy kotłów CO,
    - umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
    - uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych.
    - uprawnienia SEP G1 do 1 kV
    - kierowca kat. B,
    4) Inne, znajomość języków obcych / poziom znajomości
    - prawo jazdy kat. B,
    - obsługa komputera,
    - doświadczenie pracy w branży techniczno-sanitarnej,
    -dyspozycyjność,
    -zdyscyplinowanie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: 4242 + dodatki wg porozumienia
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)