Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024
DD7 Sp. zo.o.

Specjalista ds. inwestycji

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski
  • 7 000-10 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Inżynier budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Dobry Dom to profesjonalna firma budowlana z rodzinnymi tradycjami. Tworzymy nową jakość na rynku domów jednorodzinnych.

W naszych projektach stawiamy na ekologię, ergonomię, nowoczesny design, komfort i funkcjonalność, a w kontakcie z klientami, przede wszystkim na ich zaufanie i zadowolenie.

Obecnie sprzedajemy zarówno domy w stanie deweloperskim, jak i pod klucz na terenach Śląska, Bielska-Białej i okolic.

Zajmujemy się także kompleksowym wykonawstwem domów indywidualnych z powierzonych projektów lub budową domów z wykorzystaniem naszych projektów na działkach wskazanych przez inwestora.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty ds. inwestycji

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji/remontów/modernizacji w zakresie powierzonych zadań.
  • Bieżący nadzór i kontrola procesu realizacji robót inwestycyjnych.
  • Składanie wniosków o dokumenty niezbędne do czynności notarialnych.
  • Analiza aktów prawnych w zakresie służebności, zapisów dotyczących przejścia z infrastrukturą techniczną, udziałami w drodze.
  • Prowadzenie analiz infrastruktury w celu określania i otrzymania warunków przyłączy mediów.
  • Składanie wniosków o warunki przyłączeniowe do odpowiednich urzędów w ramach udzielonego pełnomocnictwa.
  • Monitorowanie realizacji i rozliczanie umów o przyłącza.
  • Wsparcie projektantów sieci w uzyskaniu zgód od właścicieli nieruchomości, dostarczanie niezbędnej dokumentacji, koordynacja prac projektantów.
  • Prowadzenie wymaganej sprawozdawczości w zakresie realizowanych zadań.

Wymagania

  • Znajomość regulacji prawnych dotyczących przyłączy mediów.
  • Umiejętność czytania map do celów projektowych.
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy.
  • Umiejętność ciągłego doskonalenia się, otwartość na zmiany i wprowadzania usprawnień
  • Umiejętność pracy w zespole, budowanie partnerstwa i współpraca.
  • Zaangażowanie, konsekwencja i samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze przyłączy mediów.
  • Skuteczność w działaniach.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie branży budowlanej.
  • Samodzielne stanowisko i decyzyjność.
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop).
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń.
  • Pracę w zgranym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę.

Chcesz być częścią naszego Zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie!

  • Administratorem danych osobowych jest DD7 Sp. zo.o. 43-502 Czechowice-Dziedzice Legionów 83 A, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DD7 Sp. zo.o. 43-502 Czechowice-Dziedzice Legionów 83 A, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.