DD7 Sp. zo.o.

Czy to Twoja firma?

DD7 sp. z o.o. praca

Czechowice-Dziedzice

DD7 Sp. zo.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy DD7 Sp. zo.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DD7 Sp. zo.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DD7 Sp. zo.o.

Siedziba główna w Czechowicach-Dziedzicach

Praca DD7 Sp. zo.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. inwestycji

    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 7 000-10 000 zł / mies.
    • Dobry Dom to profesjonalna firma budowlana z rodzinnymi tradycjami. Tworzymy nową jakość na rynku domów jednorodzinnych.

      W naszych projektach stawiamy na ekologię, ergonomię, nowoczesny design, komfort i funkcjonalność, a w kontakcie z klientami, przede wszystkim na ich zaufanie i zadowolenie.

      Obecnie sprzedajemy zarówno domy w stanie deweloperskim, jak i pod klucz na terenach Śląska, Bielska-Białej i okolic.

      Zajmujemy się także kompleksowym wykonawstwem domów indywidualnych z powierzonych projektów lub budową domów z wykorzystaniem naszych projektów na działkach wskazanych przez inwestora.

      W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty ds. inwestycji

      Zakres obowiązków

      • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji/remontów/modernizacji w zakresie powierzonych zadań.
      • Bieżący nadzór i kontrola procesu realizacji robót inwestycyjnych.
      • Składanie wniosków o dokumenty niezbędne do czynności notarialnych.
      • Analiza aktów prawnych w zakresie służebności, zapisów dotyczących przejścia z infrastrukturą techniczną, udziałami w drodze.
      • Prowadzenie analiz infrastruktury w celu określania i otrzymania warunków przyłączy mediów.
      • Składanie wniosków o warunki przyłączeniowe do odpowiednich urzędów w ramach udzielonego pełnomocnictwa.
      • Monitorowanie realizacji i rozliczanie umów o przyłącza.
      • Wsparcie projektantów sieci w uzyskaniu zgód od właścicieli nieruchomości, dostarczanie niezbędnej dokumentacji, koordynacja prac projektantów.
      • Prowadzenie wymaganej sprawozdawczości w zakresie realizowanych zadań.

      Wymagania

      • Znajomość regulacji prawnych dotyczących przyłączy mediów.
      • Umiejętność czytania map do celów projektowych.
      • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy.
      • Umiejętność ciągłego doskonalenia się, otwartość na zmiany i wprowadzania usprawnień
      • Umiejętność pracy w zespole, budowanie partnerstwa i współpraca.
      • Zaangażowanie, konsekwencja i samodzielność w podejmowaniu decyzji.
      • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze przyłączy mediów.
      • Skuteczność w działaniach.
      • Wysoka kultura osobista.
      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie branży budowlanej.
      • Samodzielne stanowisko i decyzyjność.
      • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop).
      • Atrakcyjny system wynagrodzeń.
      • Pracę w zgranym zespole.
      • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
      • Przyjazną atmosferę.

      Chcesz być częścią naszego Zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Pracodawcy w Czechowicach-Dziedzicach