Pracownik budowlany przy dociepleniach

  • Jawiszowice, małopolskie pow. oświęcimski

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku, predyspozycje zdrowotne do pracy na wysokości powyżej 3m.
    Miejsce wykonywania pracy: do 30 km od Oświęcimia - pracodawca gwarantuje dowóz na miejsce wykonywania pracy z trasy, wyjazdy o godzinie 6:00.
    Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony, istnieje również możliwość zatrudnienia w ramach umowy zlecenie - w zależności od preferencji zatrudnieniowych potencjalnych kandydatów do pracy. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanych umiejętności zawodowych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 8 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia uzależniona jest posiadanych kwalifkacji zawodowych
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)