Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Pracownik Porządkowy (Salowa/y)

DaVita
  • Tychy, śląskie

Pracownik sprzątający

Umowa zlecenie

Zmieniaj z nami życie naszych pacjentów! Dołącz do Zespołu DaVita w Polsce. Zarządzamy 63 ośrodkami, zatrudniamy ponad 1500 pracowników w całej Polsce, na co dzień otaczamy opieką prawie 3500 pacjentów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

-sprzątanie i dezynfekcja ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń administracyjnych, socjalnych,

-sprzątanie i dezynfekcja sal zabiegowych,

-wykonywanie innych czynności wspierających komfort opieki nad pacjentami Stacji Dializ,

Oczekiwania:

-posiadanie ważnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej,

-doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

- Zatrudnienie na umowę zlecenie (w zależności od preferencji),

- Bardzo dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Zapraszamy do przesyłania CV

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym jest DaVita sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Legnicka 48 bud. F, 54-202 Wrocław (Pracodawca). Dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko w nim wskazane. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym Twoich praw jako podmiotu danych, znajdziesz na stronie davita.pl w zakładce polityka prywatności.

Jeśli wyrażasz zgodę przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DaVita sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Informujemy, że odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów